Úvod > O obci > Aktuality > Uzavírka: úplná uzavírka sil. II/448 Ludéřov

Uzavírka: úplná uzavírka sil. II/448 Ludéřov

Uzavírka: úplná uzavírka sil. II/448 Ludéřov

Koordinátor integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje informuje, že z důvodu manipulačních prací jeřábu při instalaci retenční jímky v areálu MŠ Ludéřov dojde dne 6. 12. 2023 v čase od 8:00 do 12:00 hodin k úplné uzavírce silnice II/448 v obci Drahanovice, místní části Ludéřov.

Uzavřeným úsekem jsou vedeny linky VLD v závazku Olomouckého kraje 780439, 780442 dopravce ARRIVA autobusy a.s. Uvedeným úsekem nebude umožněn průjezd spojům zmíněných linek, které budou vedeny objízdnými trasami.

V příloze najdete přepravní opatření týkající se změny obsluhy zastávky Drahanovice, Střížov, čekárna.

Bližší informace o uzavírce včetně popisu změn ve vedení autobusové dopravy naleznete zde: https://www.idsok.cz/vyluky/uplna-uzavirka-silnice-ii-448-v-obci-luderov/.

Přepravní opatření - Ludéřov.doc