Úvod > O obci > Aktuality > Opravili jsme pro vás posezení na Čihadle

Opravili jsme pro vás posezení na Čihadle

21.4.2023

Opravili jsme pro vás posezení na Čihadle

V novotě jsou od čtvrtka 20. dubna dřevěné prvky posezení u milníku víry na kopci Čihadlo. Oprava je dílem šikovných rukou jednoho z obyvatel obce Pěnčín, pana Rostislava Bartoňka.

Ten ve svém volném čase a bez nároku na honorář několik týdnů opracovával dřevo, vyráběl z něho sedáky lavic i horní části stolů a hotové prvky natíral. Výsledkem je opravené posezení, jehož původní dřevěné díly vzaly za své vlivem povětrnostních podmínek i nenechavců, kteří je ničili.

V dohledné době projdou obnovou ještě dřevěné části betonové lavičky, která u milníku slouží k odpočinku už desítky let.

Věříme, že se vám na novém posezení bude příjemně relaxovat. Zároveň doufáme, že nám opravené prvky dlouho vydrží v takovém stavu, jako jsou teď.

18677006-142D-41CB-B9B5-BB3926F6DE11.JPG